Výlety

Okolí Brodu nad Dyjí Vám nabízí spoustu krásných míst k výletům na kole, pěšky i autem.

Pálavské Vrchy

Pálavské vrchy neboli Pálava, jsou vápencové pohoří. Nachází se zde zajímaví a vzácní živočichové a rostliny. Můžete zde navštívit zříceninu Sirotčího hradu či zříceninu hradu Děvičky. Z obou zřícenin je krásný výhled na okolní vesnice, přírodu a při dobré viditelnosti můžete dohlédnout až na Alpy.

Mikulov

Mikulov je historické město, podle kterého je pojmenovaná Mikulovská vinařská podoblast. Nachází se zde mnoho přírodních i kulturních památek. Za návštěvu stojí Mikulovský zámek, Synagoga, Židovská čtvrť, Dietrichsteinská hrobka, přírodní rezervace Svatý kopeček, přírodní rezervace Turold či přírodní památka Kočičí skála. Můžete navštívit i kavárny, restaurace nebo koupaliště.

ATC Merkur

Kemp Merkur nabízí přírodní koupání. Je zde půjčovna lodí, možnost sportovních aktivit a konají se zde různé denní i noční akce, jako například letní kino a party s DJ.

Lednicko-Valtický areál

Lednicko-Valtický areál je krajinný celek o rozloze 300 km2. Je zapsán do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Je pokládán za nejrozsáhlejší komponovanou krajinu v Evropě a možná i na světě.  Areál zahrnuje velké množství přírodních i kulturních památek. Za návštěvu stojí zámky Lednice a Valtice, Tři Grácie, Janův hrad, Obelisk, Hraniční zámeček, Františkův rybník či Rendez-vous.

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia je jedním z největších vodních zábavních center v Evropě. Je zde 16 bazénu s celkovou rozlohou 3000 m2 ,které obsahují vodu z termálního vrtu, 28 tobogánů a 30 saun. O víkendech se zde uskutečňují akce plné zábavy a soutěží. Nachází se zde i restaurace, která denně nabízí vařená jídla.